Förskoleklassen

Kontakta F-klass

Förskollärare:

– Gunilla Liljeholm, Gunilla.Liljeholm@soderbaumska.se

– Inga-Lena Ericsson, Ingalena.Ericsson@soderbaumska.se

– Lotta Hedström, Lotta.Hedstrom@soderbaumska.se

– Maria Aspling, Maria.Aspling@soderbaumska.se

– Madelene Eriksson, madelene.eriksson@soderbaumska.se

Tel arbetsrum förskollärare: 070-389 75 89

Fritids:

– Lisa Larsson, lisa.larsson@soderbaumska.se

Tel arbetsrum fritids: 070-389 12 98

 

Tel klassrum Älgen/fritids: 070-526 93 32

Tel klassrum Kattugglan/fritids: 070-529 74 27

Sjukanmälan av elev görs till klassrummet/fritids: direktsamtal, röstmeddelande eller sms.

 

Alla veckobrev och övrig föräldrainfo skickas via UNIKUM/mail.
Om du som förälder inte nås av info, kontakta klassansvariga.

Senast uppdaterad: 2014-11-12