Kontakta Pysslingen Skolor

Besöksadress Adolf Fredriks kyrkogata 2, Stockholm - Hämtar vägbeskrivning...

Telefon 08-451 54 00

E-post info@pysslingen.se

Facebook Pysslingen Skolors Facebooksida

Faktureringsadress:
Pysslingen Förskolor och Skolor AB
SERIENUMMER   25800XXX (<– aktuellt serienummer får du av din kontaktperson)
BGC-ID HTG4059, FE 143
105 69 STOCKHOLM

A

Anita Wennerholm

Anita Wennerholm

HR-strateg på Pysslingen Skolor

08-794 42 70

anita.wennerholm@academedia.se

Anna Lanneborn

Anna Lanneborn

Skolsköterska på Pysslingen Skolor

08-770 88 34

anna.lanneborn@pysslingen.se

Anna-Karin Crutze

Anna-Karin Crutze

Utbildningsdirektör på Pysslingen Skolor

08-451 54 03

076-816 85 55

anna-karin.crutze@pysslingen.se

C

Charlotte Friberg

Charlotte Friberg

Medicinsk verksamhetschef på Pysslingen Skolor

08-451 54 11

070-470 01 82

charlotte.Friberg@academedia.se

Charlotte Naversten

Charlotte Naversten

PR- och kommunikationsansvarig på Pysslingen Skolor

073-985 55 77

charlotte.naversten@pysslingen.se

E

Eva-Lotte Stavle

Eva-Lotte Stavle

Verksamhetschef på Pysslingen Skolor

076-872 98 06

eva-lotte.stavle@fenestra.se

Ewa Hedberg

Ewa Hedberg

Kvalitetsutvecklare på Pysslingen Skolor

0704-38 05 43

ewa.hedberg@pysslingen.se

G

Greta Sundin

Greta Sundin

HR-chef på Pysslingen Skolor

greta.sundin@pysslingen.se

I

Ing-Marie Littmann

Ing-Marie Littmann

Barn- och elevombudsman och Specialpedagog centrala elevhälsan på Pysslingen Skolor

08-551 793 72

073-158 89 89

ing-marie.littmann@pysslingen.se

Ingela Hamlin

Ingela Hamlin

Kvalitetschef på Pysslingen Skolor

ingela.hamlin@pysslingen.se

Ingrid Carlstedt

Ingrid Carlstedt

TF Rektor på Pysslingen Skolor

070 458 01 51

ingrid.carlstedt@pysslingen.se

J

Johan Svenonius

Johan Svenonius

Verksamhetschef på Pysslingen Skolor

08-451 54 09

073-633 07 42

johan.svenonius@pysslingen.se

K

Karin Hahn

Karin Hahn

Kvalitetsutvecklare på Pysslingen Skolor

070-483 21 64

karin.hahn@pysslingen.se

Katrin Hint

Skolöverläkare på Pysslingen Skolor

katrin.hint@pysslingen.se

Kerstin Lundberg-Lax

Kerstin Lundberg-Lax

Barn- och elevombudsman på Pysslingen Skolor

kerstin.lundberg-lax@pysslingen.se

L

Lena Rockberg

Lena Rockberg

Kvalitetsutvecklare på Pysslingen Skolor

070-710 53 86

lena.rockberg@pysslingen.se

Lieselotte Gronemann

Lieselotte Gronemann

TF Förskolechef på Pysslingen Skolor

070 776 65 19

lieselotte.gronemann@pysslingen.se

M

Malin Bruhn

Malin Bruhn

Skolpsykolog på Pysslingen Skolor

malin.bruhn@pysslingen.se

Marcus Bengtsson

Marcus Bengtsson

Business Controller på Pysslingen Skolor

08-451 54 17

070-293 86 76

marcus.bengtsson@pysslingen.se

Marianne Sjöö

Marianne Sjöö

Business Controller på Pysslingen Skolor

08-451 54 20

070 24 808 34

marianne.sjoo@pysslingen.se

R

Rickard Lundberg

Rickard Lundberg

Måltidsansvarig på Pysslingen Skolor

08-794 42 74

rickard.lundberg@academedia.se

T

Thomas Larsson

Thomas Larsson

Verksamhetschef på Pysslingen Skolor

08 545 872 47

072 247 72 61

thomas.larsson@pysslingen.se

U

Ulrica Falck

Ulrica Falck

Verksamhetschef på Pysslingen Skolor

0704-328 326

ulrica.falck@pysslingen.se