Pysslingen Förskolor ledning

 

Märith
Hallman 1
Marknadsansvarig
070-560 59 51h,jashgdjsdhgfsj,dhdgs,jhdgsjhdgsjhdgsjhdgsjdhgsd,jhgsjdhgzmncbvz,jdhgsdjh,sg skos,jdhgsajdhgasdjagsdjhgajdhagdjhagdjahgdjahgsdjahgd’ jahsgdjahhajksgd
Christian
Andersson
Utvecklingschef
070-560 59 51
Ingela
Kronbrink
Utbildningsdirektör
070-7769622
Erik
Bragg
Nyetableringar
070-5654570
Helen
Engdahl
Kvalitetsutvecklare
070-483 18 97
Sara
Lindberg
Kvalitetschef
070-7338676
Kim
Lagerquist
Verksamhetschef, region 1
070-441 02 70
Liesel Westin Magnusson
Ekonomiansvarig
070-265 77 97
Mats
Karlsson
HR-strateg
123123123
Liselotte
Häggborn
HR-chef
123123123

 

 


Utbildningsdirektör 
Ingela Kronbrink Telefon: 070-7769622 ingela.kronbrink@pysslingen.se   Nyetableringar Erik Bragg Telefon: 070-5654570 erik.bragg@pysslingen.se   Christian AnderssonUtvecklingschef Christian Andersson Telefon: 070-7549286 christian.andersson@pysslingen.se   Märith HallmanMarknadsansvarig Märith Hallman Telefon: 070-560 59 51 marith.hallman@pysslingen.se   LieselAffärscontrollerchef Liesel Hallberg Westin Telefon: 070-265 77 97 liesel.hallbergwestin@academedia.se   Ekonomicontroller Eva Carlstedt Telefon: 08-794 42 28 eva.carlstedt@pysslingen.se   HR-chef Liselotte Häggborn Telefon: 070-744 44 24 liselotte.haggborn@pysslingen.se HR-Strateg Anna Junberger 08-794 42 61 anna.junberger@pysslingen.se   Kvalitetsteamet Sara Lindberg, Kvalitetschef Telefon: 070-7338676 sara.lindberg@pysslingen.se   Janos Abonyi Telefon: 0707-614041 janos.abonyi@pysslingen.se Ingela Lillieborg Telefon: 070-7156480 Ingela.lillieborg@pysslingen.se Karin Norrman Telefon: 070-4174525 karin.norrman@pysslingen.se Elisabeth SandströmElilsabeth Penderud Telefon: 070-4547940 elisabeth.penderud@pysslingen.se   Helén Engdahl Telefon: 070-4831897 helen.engdahl@pysslingen.se     Verksamhetschefer Verksamhetscheferna har ett huvudansvar för att leda och stödja sin regions enhetschefer både i den dagliga och den långsiktiga verksamheten. Regionindelningen finner ni längre ned på sidan. Förskola Region 1 Verksamhetschef: Kim Lagerquist Telefon:070-4410270 kim.lagerquist@pysslingen.se   Förskola region 2 Verksamhetschef: Lena Forsberg Telefon: 070-6962696 lena.forsberg@pysslingen.se   Förskola region 3 Verksamhetschef: Louise Hafdell Telefon: 072-2172944 lousie.hafdell@pysslingen.se   Förskola region 4 Verksamhetschef: Frida Karlsson Telefon: 070-4284279 frida.karlsson@pysslingen.se   Förskola region 5 Verksamhetschef: Britta Ternheim Telefon: 0733-650098 britta.ternheim@pysslingen.se

 

Regionindelning Förskola Region 1 Verksamhetschef: Kim Lagerquist Telefon:070-4410270 d

Senast uppdaterad: 2017-03-17